Książka atrakcyjniejsza niż smartfon i konsola!

Nic dziwnego - Twoje dziecko jest jej bohaterem. Jego emocjonalny związek z osobistymi ilustracjami i treścią książki sprawią, że nie będzie chciało się od niej oderwać!

Duży wybór tytułów

Interesujące i mądra opowieść, a może edukacyjna książka ucząca liczenia lub czytania? Spośród naszych tytułów wybierzcie te, które spodobają się Wam najbardziej.

Łatwa i szybka personalizacja

Cała personalizacja książki, czyli wstawienie zdjęć i imienia dziecka do poszczególnych stron zajmuje około 10 minut. Dodatkowo, dzięki założeniu konta, możecie zapisać projekt i wrócić do niego w dowolnym momencie. A w przypadku zakupu kolejnych książek macie dostęp do zdjęć, które wgraliście z dysku komputera do podręcznego schowka.

Uczta dla zmysłów

Piękne ilustracje, duży format A4, twarda okładka, kredowy papier... Wysoka jakość OSOBISTEJ KSIĄŻKI sprawia, że może być ona idealnym prezentem na urodziny lub święta.

Atrakcyjna cena

Wysoka jakość wcale nie musi oznaczać wysokiej ceny. OSOBISTA KSIĄŻKA kosztuje tylko 49 zł już z kosztami wysyłki. To kilkukrotnie mniej niż podobne (choć z pewnością nie tak atrakcyjne jak nasza seria!) książki istniejące na rynku.


ZAMÓW TERAZ

© 2014 Direct Channel. All rights reserved | Realizacja: Direct Channel - agencja marketingowa | Regulamin zakupów i warunki sprzedaży.

Do góry