CZYM JEST OSOBISTA KSIĄŻKA?

OSOBISTA KSIĄŻKA to seria wyjątkowych tytułów, w których Twoje dziecko jest głównym bohaterem. Jego emocjonalny związek z wizerunkiem swoim lub swoich przyjaciół na pięknych ilustracjach naszych książek sprawi, że nowo odkryjecie magię czytania.

CZY OSOBISTA KSIĄŻKA TO PRAWDZIWA, DRUKOWANA KSIĄŻKA, CZY TYLKO WIRTUALNY PLIK?

OSOBISTA KSIĄŻKA to prawdziwa, drukowana książka. Piękne ilustracje, duży format A4, twarda okładka, kredowy papier... Wysoka jakość OSOBISTEJ KSIĄŻKI sprawia, że może być ona idealnym prezentem na urodziny lub święta.

JAK MOGĘ KUPIĆ I SPERSONALIZOWAĆ OSOBISTĄ KSIĄŻKĘ?

To proste! Wystarczy, że na naszej stronie zalogujesz się, wybierzesz dany tytuł, wgrasz zdjęcia Twojego dziecka z dysku komputera i wstawisz je w odpowiednie miejsca w ilustracjach. Personalizacja książki polega również na podaniu imienia dziecka - będzie ono pojawiało się we wstępie książki, a w wybranych tytułach również w jej treści. Kiedy zakończysz ten etap pozostaje Ci już tylko podanie danych adresowych do wysyłki i opłata. Książkę możesz kupić również u naszych dystrybutorów - kupując wtedy nasz produkt, otrzymujesz kod uprawniający Cię do personalizacji, druku i dostawy książki. Wystarczy, że kod ten wpiszesz zaraz po zalogowaniu, w pierwszym kroku personalizacji książki.

PO CO MUSZĘ LOGOWAĆ SIĘ W SYSTEMIE? CZY JEST TO KONIECZNE W SYTUACJI GDY KUPIŁAM/-EM KSIĄŻKĘ U DYSTRYBUTORA I POSIADAM KOD UPRAWNIAJĄCY MNIE DO PERSONALIZACJI I DRUKU?

Rejestracja w naszym systemie zajmuje tylko kilka chwil i jest konieczna w każdym przypadku. Dzięki temu, będziesz mogła/mógł zapisać projekt i wrócić do niego w dowolnym momencie. A w przypadku zakupu kolejnych książek masz dostęp do zdjęć wgranych z dysku komputera przy wcześniejszych projektach.

ILE KOSZTUJE OSOBISTA KSIĄŻKA?

Cena OSOBISTEJ KSIĄŻKI to 59 zł brutto (po rabacie z obiektów turystycznych: 49 brutto). W cenie tej zawarty jest koszt druku oraz dostawy książki do Ciebie Pocztą Polską lub za pomocą sieci Paczkomatów. Jeśli zależy Ci na czasie, możesz skrócić termin dostawy wybierając przesyłkę kurierem - jest to jednak opcja dodatkowo płatna. Koszt podany jest każdorazowo w ostatnim kroku personalizacji książki i zależy od wagi przesyłki (=ilości zamawianych pozycji).

CZY ZDJĘCIA UŻYTE DO PERSONALIZACJI OSOBISTEJ KSIĄŻKI MUSZĄ SPEŁNIAĆ JAKIEŚ SPECJALNE WYMAGANIA?

Do personalizacji OSOBISTEJ KSIĄŻKI możesz użyć dowolnych zdjęć znajdujących się na dysku Twojego komputera. Pamiętaj jednak, że ich jakość ma wpływ na to jak ostatecznie będzie wyglądała OSOBISTA KSIĄŻKA. Nasze sugestie i kryteria odnośnie wyboru zdjęć znajdziesz tutaj.

SPERSONALIZOWAŁAM/-EM OSOBISTĄ KSIĄŻKĘ - CO DALEJ? ILE CZASU ZAJMUJE DRUK I DOSTAWA?

Dokładamy wszelkich starań, abyś otrzymał/a OSOBISTĄ KSIĄŻKĘ tak szybko, jak to możliwe. Jednak wyprodukowanie spersonalizowanej książki, aby spełniała ona wszystkie normy jakości i bezpieczeństwa, zajmuje nam do 8 dni roboczych. Czas dostawy może się wahać od 2 do 6 dni, w zależności od wybranej formy. Dlatego standardowo cały proces, od złożenia zamówienia do dostawy do Ciebie, zajmuje średnio 14 dni roboczych. Czas ten uwzględnia dostarczenie standardowej przesyłki na terenie Polski. Mając to na uwadze zalecamy uwzględnienie czasu przygotowania książki, szczególnie jeżeli ma być ona np. prezentem na urodziny dziecka czy podarkiem pod choinkę.

JESTEM PISARKĄ/PISARZEM LUB GRAFICZKĄ/GRAFIKIEM I MAM POMYSŁ NA KSIĄŻKĘ DLA DZIECI. CZY WSPÓŁPRACUJECIE Z AUTORAMI TAKIMI JAK JA?

Tak, jak najbardziej! Prosimy o kontakt mailowy: info@przygodyzbojaszczyrka.pl, abyśmy mogli przedstawić warunki współpracy.

PROWADZĘ FIRMĘ I SZUKAM ATRAKCYJNEGO GADŻETU DLA MOICH KLIENTÓW. CZY TWORZYCIE KSIĄŻKI "NA ZAMÓWIENIE" DLA FIRM?

Tak, mamy nieograniczone możliwości tworzenia OSOBISTYCH KSIĄŻEK dla klientów biznesowych. Możemy zaproponować dowolną historię, przeznaczenie (grupa docelowa), format, ilość stron, a w efekcie - cenę. Aby otrzymać szczegóły oferty, prosimy o kontakt mailowy: info@przygodyzbojaszczyrka.pl.